Microsite Subway

www.sendvicebrno.cz
Popis
Realizace produktové jednostránkové responzivní microsite pro tablety a chytré telefony. Microsite je nasazena na redakčním systému WordPress. Je určena pro podporu portfolia občerstvení, které je možné objednávat pro firemní jednání, schůzky, školení a meetingy namísto obvyklých chlebíčků. Microsite je zajímavá základním šachovnicovým rozvržením obsahu. Obdobné řešení není příliš často využíváno a v případě našich realizacích jej můžete vidět pouze na "comming soon page" této reference.

Menu microsite vede na záložky (anchors) s jednotlivými produkty níže na straně. Na žádost klienta nebyl aktivován e-shop ani obdobná možnost on-line objednávek. Pro klienta jsme dodávali také produktové fotografie, které jsou na webu použity. Vidět je lze také v naší fotogalerii.

Funkce microsite:

Správa microsite:

Obsah aktualizuje A.G.A. na základě nepravidelných žádostí klienta. Web si tedy zachovává původní vzhled jako v době předání a spuštění do provozu. Technologické aktualizace probíhají v rámci servisní smlouvy nepřetržitě podle potřeby jednotlivých komponent. Web je tím pádem ve stavu, jako by byl zveřejněn včera
Doporučit
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Sdílet
Doporučen v
Poslat komentář

Musíte se přihlásit pro zveřejnění komentáře